Pazaryeri Danışmanlığı

Artık, işinizin kalbi Dijital Dünya’da da atmalı!
Siz arkanıza yaslanın, biz de Dijital Dünya’nın en güncel trendleri ve son teknoloji hizmetleri ile işinizi avantajlı konuma taşıyalım.

Teklif Al

Günümüzde internet kullanımının yaygınlaşmasına bağlı olarak ticaret sektörü de sanal mecralara geçiş yapmıştır. Aynı zamanda tüketicilerin alışveriş yapma alışkanlıklarında da farklılıklar meydana gelmiştir. Bu değişimlerin doğal bir sonucu olarak e- ticaret platformları ortaya çıkmış ve pazaryerleri oluşmuştur.

Online satış platformları alışveriş yapmak isteyen tüketiciler için oldukça pratik bir mecrayken satıcılar için işlerin o kadar da kolay yürümediğini söylemek mümkün. Satıcıların yüksek rekabet içeren pazaryerlerinde başarılı olabilmek ve kalıcılığı sağlayabilmek adına yoğun çabalar sarf ettiğini görmekteyiz. Özetle halihazırda var olan işletmelerini e- ticaret platformlarına taşımak isteyen kurumlar veya sıfırdan başlayıp bu sektörde atılım yapmak isteyen girişimciler için pazaryeri danışmanlığı zaruri bir durumdur.

Pazaryeri danışmanlığı alan firmalar:

  • Kapsamlı Araştırma ve Pazar Analizi
  • Pazarlar Arası İletişim Sağlanması
  • SEO Danışmanlığı
  • PPC Danışmanlığı
  • Ürün Optimizasyon Danışmanlığı
  • Mağaza ve İçerik Danışmanlığı
  • Reklam Yönetimi
  • Satış Faaliyetlerini İyileştirme

gibi pek çok hizmetten faydalanıp marka prestijini, pazar payını ve kâr oranını artırabilir.

Dijital pazarlama ile geleneksel pazarlama temelde aynı hedeflere sahiptir, ikisi için de zaman ve emek vermeniz gerekir. Şehrin en gözde caddesinde bir mağaza açmak ile pazaryerlerinde üst sıralarda görünmek temelde aynı prestije sahiptir.

Geleneksel pazarlamanın incelikleri herkesçe az çok bilinse de dijital pazarlama yepyeni bir dünyadır ve iyi bir pazaryeri danışmanından hizmet alarak piyasadaki diğer firmalarla rekabet edebilir, yaratıcı çalışmalarla sektörde reklam, pazarlama, kârlılık gibi pek çok alanda öncü olabilirsiniz.

Felt Dijital Medya, danışmanlık verdiği işletmelerin ihtiyaçlarına göre ister belli alanlarda isterlerse de bütüncül bir yaklaşımla hizmet veren profesyonel yazılım ajansıdır. Bizimle çalışarak işletmenizi/markanızı yerel olmaktan çıkarıp ulusal hatta uluslararası segmentlere taşıyabilirsiniz.

İşinizi Büyütelim

Başarıya giden bu yolda beraber yürüyelim. Hemen ekibimizle irtibata geç ve büyümenin keyfini çıkar.