Prodüksiyon

Artık, işinizin kalbi Dijital Dünya’da da atmalı!
Siz arkanıza yaslanın, biz de Dijital Dünya’nın en güncel trendleri ve son teknoloji hizmetleri ile işinizi avantajlı konuma taşıyalım.

Teklif Al

Kelime manası üretim olan prodüksiyon kavramı genellikle televizyon programları, sinema ve reklam filmleri, fotoğraf çekimleri ve video içerikleri gibi işlerin yapımı için kullanılan bir terimdir. Günümüzde firmalar tanıtım, pazarlama ve reklam faaliyetlerini gerçekleştirmek için prodüksiyon şirketleriyle iş birliği yapmaktadır.
İster bir ürün isterseniz de bir hizmet tanıtımı yapmak isteyin pazarlamaya çalıştığınız şey ne olursa olsun size prestij kazandıran ve marka değerinizin artmasını sağlayan işlere imza atmak istiyorsanız etkili bir prodüksiyon çalışmasına ihtiyaç duyarsınız. Ancak günümüzde pek çok alanın dijitale kaymasıyla birlikte pazarlama faaliyetlerinin de eskiye oranla oldukça düşük maliyetlerle yapılabildiğini görmekteyiz. Artık büyük prodüksiyon şirketlerine yüksek bütçeler ayırmak zorunda değilsiniz ya da televizyon kanalları gibi medya kuruluşlarının aracılığına pek de ihtiyacınız kalmadı. Her geçen gün gelişen ve yenilenen dijital platformlar sayesinde bu tarz kurumlara bağlı kalmadan sadece dijital yazılım ajanslarından yardım alarak da ilerlemeniz mümkün.

Felt Dijital Medya ile:

  • Kurumsal Tanıtım Filmi
  • Drone Çekimi
  • Animasyon ve Çizgi Anlatım Videoları
  • Eğitim Videoları
  • Sosyal Medya İçeriklerine Uygun Videolar
  • Ürün ve Hizmet Tanıtım Videoları
  • Reklam Filmi

gibi birçok prodüksiyon hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kurumsal tanıtım videoları sayesinde marka kimliğinizi, yola çıkış hikâyenizi ve sektörde sergilediğiniz duruşu hedef kitlenize en doğru şekilde tanıtma imkanına sahipsiniz. Potansiyel müşterilerinize vermek istediğiniz mesaj için animasyonları kullanarak farklı, akılda kalıcı bir imaja sahip olabilirsiniz.

Felt ekibi olarak yazılımdan üretime, tasarımdan pazarlamaya varıncaya kadar olan tüm aşamalarda yaratıcı ve verimli çalışmalar yürüterek hedef kitlenizle aranızdaki bağı güçlendirmeyi amaçlıyoruz. Bizim hedefimiz sizleri hedeflerine ulaştırmaktır. Dolayısıyla projelerinizin çekim, kurgu ve tasarım işlemlerini büyük bir titizlikle üstlenip prodüksiyon çalışmalarını günümüz standartlarında ve kalitesinde gerçekleştirmeye önem gösteriyoruz.

İşinizi Büyütelim

Başarıya giden bu yolda beraber yürüyelim. Hemen ekibimizle irtibata geç ve büyümenin keyfini çıkar.