Web Hizmetleri

Artık, işinizin kalbi Dijital Dünya’da da atmalı!
Siz arkanıza yaslanın, biz de Dijital Dünya’nın en güncel trendleri ve son teknoloji hizmetleri ile işinizi avantajlı konuma taşıyalım.

Teklif Al

Web sitenizin yazılımından tasarımına, içeriğinden dijital pazarlamasına varıncaya kadar yapılan tüm işlemlere web hizmetleri denmektedir. Firmalar online dünyada daha çok müşteriye ulaşmak, bilinirlik ve satışlarını artırmak için ihtiyaç duyduğu web hizmetlerine Felt Dijital Medya gibi ajanslar sayesinde kolayca erişirler.

Dijitalde varlık gösterebilmek için öncelikle bir web sitesine sahip olmalısınız. Bunun için de web sitenizin türünü belirleyip sunucu ve domain almanız gerekmektedir. Daha sonrasında web sayfanıza iyi bir tasarım hazırlamalı ve kaliteli içerikler eklemelisiniz.

Bu işlemlerin her biri farklı uzmanlıklar gerektirdiğinden sizlere kapsamlı hizmet paketleri sunabilecek muktedirliğe sahip profesyonel bir ajansla iş birliği yapmalısınız. Böylece teknik bilgi, süreklilik, tutarlılık ve oldukça zaman isteyen birçok işlemi emin ellere bırakmış olmanın konforunu yaşayabilirsiniz.
Web hizmetleri genellikle kurumsal, kişisel, tanıtım veya mobil web siteleri kurmak için kullanılır. Ancak web sitenizin türü ne olursa olsun özgün tasarım ve içeriklere sahip, güvenilir ve profesyonel bir sayfa olması gerekir. İster sitenizi en baştan kurmak için isterseniz de halihazırda var olan sitenizi geliştirmek ve olduğundan daha iyi bir hale getirmek için ajansımızla birlikte hareket edebilirsiniz.

Sizler İçin Sağladığımız Web Hizmetleri

Yazılım Hizmetleri
İşlerinizi internet üzerinden gerçekleştirebilmek için web tarayıcı ve teknolojilerini kullanan program türüne web yazılım denmektedir. Felt, sitenize ve sunucunuza bağlı olarak size en uygun yazılım web hizmetini sunmaktadır.
Sunucu Hizmetleri
Yazılım ve programların kurulup çalıştırıldığı dijital sistemlere sunucu denmektedir. Aynı ağda birden çok bilgisayarın veri paylaşmasına olanak sağlayan sunucular hosting, domain gibi alan ve alan adlarını almanızı gerekli kılar. Felt marka kimliğinize en uygun alan adı almanızda ve bu adla web sitenizin herkese açık bir şekilde yayınlanmasında yardımcı olmaktadır.
Tasarım Hizmetleri
İyi görünen, kaliteli bir web site için özgün tasarım şarttır. Basit ama oldukça ilgi çekici bir tasarım sayesinde site trafiğinizi artırabilir, ziyaretçilerinizin aklında kalmayı başarabilirsiniz.
SEO Hizmetleri
Arama motoru botlarının web sitenizin ne ile alakalı olduğunu hızlıca tarayıp beğenmesini ve sizin sayfanızın aramalarda üst sıralarda çıkmasını sağlamak için kullanılan en önemli tekniklerden biridir. Orijinal içerikler sayesinde web siteniz ziyaretçileriniz tarafından da ilgiyle takip edilecektir.
Grafik Tasarım Hizmetleri
Sektörde görünürlüğünüzü ve bilinirliğinizi artırmak için en etkili yollardan biri de yayınladığınız özgün grafik tasarımlardır. Hedef kitleniz ile doğru iletişim kurabilmek ve yapacağınız iş birliklerinde kendinizi en iyi şekilde yansıtabilmek için profesyonel bir grafik tasarım web hizmeti almayı ihmal etmeyin.
Dijital Pazarlama
İnternet, sosyal medya, mobil platformlar gibi dijital kanallarda yapılan pazarlama yöntemidir. Dijital pazarlamayı geleneksel pazarlamadan farklı kılan en önemli taraf çift yönlü etkileşime açık olmasıdır. Bu etkileşim sayesinde anında dönüt alınabilmesi firmaların kendini hızlıca güncellemesini sağlıyor.
İçerik Pazarlama
Sizler için verdiğimiz bir diğer web hizmeti, içerik pazarlamadır. Bu teknik doğrudan maddi kaygıların güdülmediği asıl amacın hedef kitlenin ilgisinin diri tutulması ve güveninin kazanılması olduğu bir yöntemdir.
Sosyal Medya Yönetimi
İşletmelerin ürün ve hizmet tanıtımlarını az maliyetle yaptığı bir işlemdir. Etkili bir sosyal medya yönetimi sayesinde firma ile hedef kitle arasında kuvvetli bir bağ oluşur ve geniş kitlelere ulaşma hızı diğer yöntemlere oranla daha yüksektir.
Felt Dijital Medya, istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak bahsedilen tüm bu web hizmetlerini sizlere en iyi şekilde sunmak için özenle çalışmaktadır. Sizler de işletmenizi dijital mecralarda en güvenilir ve en bilinir hale getirmek, markanızı büyütmek, kurumsal kimliğinizi en üst seviyeye taşımak ve satışlarınızı artırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşinizi Büyütelim

Başarıya giden bu yolda beraber yürüyelim. Hemen ekibimizle irtibata geç ve büyümenin keyfini çıkar.