Yazılım Hizmetleri

Artık, işinizin kalbi Dijital Dünya’da da atmalı!
Siz arkanıza yaslanın, biz de Dijital Dünya’nın en güncel trendleri ve son teknoloji hizmetleri ile işinizi avantajlı konuma taşıyalım.

Teklif Al

Günümüzde var olan işletmelerin tamamına yakını interneti düşük maliyetli bir iletişim aracı olarak gördüklerinden işlerini bu mecraya taşımaktadır. Gerçekten de internet, hedef pazarınızla iletişim kurmanızı kolaylaştırması, bilinirliğinizi sağlaması ve markalaşma sürecinizi hızlandırması açısından biçilmiş kaftandır. Tüm bu bahsedilenler ancak firmanızın verilerini bir araya getirip saklamanız ve işlemeniz vasıtasıyla gerçekleşebilmektedir.

Diğer bir ifadeyle web yazılım sayesinde sunucu tarafındaki komut dosyalarınızı ve verilerinizi kullanıcılarınıza sunmak için istemci tarafındaki komut dosyalarla kombinasyon sağlanır. Kısacası işleri internet üzerinden halledebilmek adına web tarayıcı ve teknolojilerini kullanan program türüne web yazılım denmektedir.

Web yazılım hizmetlerinde CSS, C++, C, PHP, Java, jQuery, Node- JS gibi birçok yazılım dili bulunmaktadır. Bunların arasından en sık tercih edilen ise JavaScript ve HTML gibi tarayıcı destekli dillerde kodlananlardır.

Web tabanlı yazılım;
– Verilere erişimde kolaylık sağlaması
– Tüm cihazlarda uyumlu ve birçok platformda çalışabilir olması
– Güvenli olması
– Her bir kullanıcının aynı sürüme erişebilmesi sayesinde uyumsuzluk sorunu yaşanmaması
gibi birçok avantaja sahiptir.
İşletmenizi dijital mecraya taşımaya karar verdikten sonra ne tür bir yazılım hizmetine ihtiyacınız olduğuna alanında uzman bir yazılım şirketi ile karar vermeniz bu süreci olabildiğince hızlı ve verimli bir şekilde geçirmenizi sağlayacaktır.

Felt Dijital Medya, tüm sektörler için web standartlarına uygun olacak şekilde web tasarım ve yazılım hizmetleri sunan dijital yazılım ajansıdır. Dijital dünyada markasını büyütmek isteyen işletmelerin yazılım ve tasarım firmalarından destek alması marka değerini artırmaları ve yollarına profesyonel bir şekilde adım atmaları açısından oldukça önemlidir. Felt ile iş birliği yaparak özgün tasarım ve içeriklere sahip olabilir, kendinizi hedef kitlenize en iyi şekilde tanıtabilir, markanızı güçlendirip güvenirliğinizi artırabilirsiniz.

İşinizi Büyütelim

Başarıya giden bu yolda beraber yürüyelim. Hemen ekibimizle irtibata geç ve büyümenin keyfini çıkar.